Biz Kimiz?

Amacımız her zaman daha iyiye ulaşmak.

Neyi Hedefliyoruz?


Daha iyi yaşam standartları için, daha iyi bir gelecek için tükenmeyen bir tutku ve sorumlulukla çalışıyoruz.

Modern ve ulaşım aksı gelişmiş lokasyonlarda, yüksek kaliteli, her ayrıntının özveri ile düşünüldüğü, statik analizlerin çok iyi yapıldığı, teknolojinin yaşam alanları ile harmanlandığı butik noktalarda özel projelere imza atıyoruz.

Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri, Marmaranın incisi zeytinin başkenti, yerli otomobil fabrikası TOGG'un üretim merkezi Gemlik'te engin tecrübemiz ve ilk günkü heyecanımızla sizin için tüm yolların ERGENLER'e çıkması için çalışıyoruz.

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA


Firmamız 1993 yılında ERGENLER ismi ile gıda sektöründe hizmet vermek için AHMET ERGEN tarafından kurulmuştur. Kendisine, kalite, güven ve yenilikçi görüşü ilke edinmiş firmamız kısa sürede Gemlik halkının güvenini kazanmış ve bunu her zaman korumuştur. 2013 yılında aldığımız yeni yatırım kararı ile ERGENLER İNŞAAT ismi ile inşaat sektörüne de geçiş yapan firmamız, bu sektör dede kısa sürede isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Sektöre geçtiğimiz günden itibaren güvenli, titiz çalışmamız ve başladığımız her projeyi zamanında bitirip teslim etmemiz konusunda uzman kadromuz ve tamamı müşteri odaklı kalite anlayışımız, kısa sürede Gemlik’te tanınan ve tercih edilen bir firma olmamızı sağlamıştır. Gemlik’in sürekli gelişen ve değişen şehir olması, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını doğurmuştur. İlçemizde giderek artan konut açığının karşılanmasında ERGENLER İnşaat olarak üzerimize düşen görevi yerine getirip birçok aileyi konut sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmayı amaçlıyoruz. ERGENLER İNŞAAT olarak müteahhitlik kimliğinden çok paydaş kimliğimiz ile ön plana çıkmak ve müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın mutluluğu ile mutlu olmak istiyoruz.Firma olarak amacımız asla bölgemizin en büyük ve en fazla ciro yapan firması olmak değil, gerçekleştirdiği seçkin ve butik projelerle müşteri ve yatırımcıları tarafından en çok güvenilir ve tercih edilen firması olmaktır.En büyük hedeflerimizden biride tüm paydaşları mutlu kılan projelerde gemlik ilçemize fark yaratacak yenilikçi ve çağdaş uygulamaları getirerek bölgemizde örnek gösterilecek seçkin yaşam alanları sunmaktır.ERGENLER İNŞAAT imzalı konutlarda yaşamak bölgede prestij unsuru ve güvenilir bir yatırım aracı olacaktır. Bizi tercih edenlerin pişman olmasına asla izin vermeyeceğiz..Arsa seçiminden kullanılan malzemelerin kalitesine ,tasarımdan satış sonrası hizmetlere, çalışanların seçiminden ERGENLER İNŞAAT sakinlerine kadar her aşamada titiz bir değerlendirme ve seçim sürecinden geçireceğiz.

Sorunuz mu var?
Bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (224) 513 95 13

+90 (536) 411 82 44


Bize Mesaj Gönderin